ogrzejswojdom

Grille gazowe w Słupsku – gdzie kupić?

Jesteś z okolic Słupska i masz w planach kupić grill gazowy? Odwiedź sklep ABC Kominki w Słupsku przy ul. Kaszubskiej 32. W sklepie, oprócz kominków, znajdziesz także bogatą ekspozycję właśnie grilli m.in. cenionej marki Broil King. Kupisz tutaj również od ręki wszystkie niezbędne do grillowania akcesoria. 

ABC Kominki Słupsk – tutaj kupisz najlepsze grille!

ABC Kominki to znany od lat sklep w Słupsku, który ciągle dba o rozwój i poszerzanie oferty. Ostatnio ekspozycja sklepu została wzbogacona o nowy dział „Dom i ogród”. W ofercie znalazły się m.in. paleniska ogrodowe, ogrzewacze zewnętrzne oraz grille i akcesoria do grillowania. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy kto ma taras lub ogród bez wątpienia znajdzie tutaj coś dla siebie.

ABC KOMINKI Słupsk ul. Kaszubska 32

Godziny otwarcia sklepu:

poniedziałek-piątek godz. 9-17

sobota – nieczynne

tel. 517 707 509

Broil King Słupsk – grille gazowe na lata

W sklepie można przede wszystkim obejrzeć i kupić grille kanadyjskiej marki Broil King, która jest znana na całym świecie z niebywałej jakości swoich urządzeń. Marka specjalizuje się w grillach gazowych, ale w ofercie posiada także grille na pellet oraz węgiel. W sklepie ABC Kominki możesz obejrzeć grille m.in. serii Crown, Baron, Royal czy Monarch. Jeśli szukasz grilla w wersji bardziej bazowej może zainteresować cię także model Broil King Gem 310 lub BK 310. Także do kupienia w ABC Kominki w Słupsku.

Big Green Egg Słupsk – efektowny grill na węgiel

Z kolei miłośnicy grilli na węgiel z pewnością zwrócą uwagę także na markę Big Green Egg, której grille i akcesoria można również obejrzeć w sklepie ABC Kominki. To grille typu kamado. Co to tak właściwie oznacza? Już ponad 3000 lat temu rozwiązanie tego typu było stosowane w Azji Wschodniej w postaci pieca glinianego opalanego drewnem. Tam odkryto i zaczęto stosować tę technikę, a Japończycy nadali jej nazwę „kamado”, która oznacza „palenisko”. Amerykańscy żołnierze znaleźli kamado w Japonii na początku ubiegłego wieku i zebrali ze sobą jako pamiątkę. Później udoskonalili go. I to na tyle, że podczas tworzenia ceramicznego grilla Big Green Egg wykorzystali technologię ceramiczną od NASA! Zaintrygowany? Odwiedź ABC Kominki przy ul. Kaszubskiej 32 i obejrzyj grille Big Green Egg na żywo!

Palenisko Ofyr – zachwycająca ozdoba tarasu

Kolejna propozycja, która będzie prawdziwą gwiazdą tarasu to palenisko na drewno i grill Ofyr. Wykonany ze stali Corten prezentuje się zachwycająco nawet wtedy, gdy nie jest używany! Może pełnić zarówno funkcję paleniska emitującego ciepło, jak i grilla. Idealny do przygotowania posiłków dla nawet dwudziestu osób. Dzięki niemu każde wydarzenie na świeżym powietrzu zamieni się w specjalną okazję. Sprawdź sam!

To tylko część oferty, zapraszamy po więcej do naszego sklepu ABC Kominki w Słupsku przy ul. Kaszubskiej 32.