Grille

Grille gazowe Broil King

Kto najlepiej zna się na grillowaniu? Oczywiście to Amerykanie i Kanadyjczycy uchodzą za prawdziwych specjalistów w tej dziedzinie, dlatego też w ofercie naszego sklepu można znaleźć grille cenionej marki Broil King. Marka ta wywodzi się właśnie z miasta Waterloo w stanie Ontario w Kanadzie. O kulturze grillowania wiedzą więc wszystko! Producentem grilli Broil King jest Onward Manufacturing Company – firma ta istnieje na rynku aż od 1906 i posiada już prawie 40-letnie doświadczenie w tworzeniu najlepszych grilli. Sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników grillowania!

 

Gwarancja niebywałej jakości

Grille marki Broil King produkowane są wyłącznie w fabrykach zlokalizowanych w USA oraz Kanadzie. Nie ma mowy o kompromisach! Zespół najlepszych projektantów dba o każdy detal – zarówno pod względem designu, jak i użyteczności. Marka jest na tyle pewna niezawodności swoich produktów, że oferuje niezwykle długie okresy gwarancyjne – nawet do 25 lat gwarancji na piekarnik i pokrywę w zależności od wybranego modelu oraz do 15 lat gwarancji na pozostałe elementy, takie jak palniki, ruszty i aromatyzery (w zależności od wybranego grilla).

Legendarny System PGT

Wykorzystana w grillach Broil King technologia PGT, czyli z ang. performance grilling technology daje możliwość przygotowania na grillu wręcz każdej potrawy! W skład systemu wchodzi pięć kluczowych rozwiązań technologicznych takich jak: piekarnik, ruszty, aromatyzery, palniki oraz zawory i pokrętła. Wszystkie te elementy ze sobą idealnie współgrają, tworząc legendarny już system PGT. Na grillach Broil King możesz tym samym z łatwością przygotowywać przykładowo steki, całego kurczaka, pieczeń, pizzę, a nawet desery! Efekty są wspaniałe! 

Imponujący wybór akcesoriów

 Cała gama dostępnych w naszym sklepie akcesoriów do grillowania Broil King sprawi, że gotowanie na świeżym powietrzu będzie zawsze niesamowitą przyjemnością i nigdy się nie znudzi!

 Więcej na temat marki Broil King możesz przeczytać na stronie: www.broilking.pl 

 

Grille Broil King oraz akcesoria obejrzysz na żywo i kupisz w naszym sklepie w Koszalinie (ul. Szczecińska 37), Redzie (ul. Wejherowska 71) oraz w partnerskim punkcie w Słupsku (ABC Kominki, ul. Kaszubska 32).

Grille ogrodowe na węgiel
Big Green Egg

W naszej ofercie znajdziesz także oryginalne grille ogrodowe marki Big Green Egg, która powstała w 1974 roku w Atlancie w stanie Georgia (USA). Czym wyróżniają się grille Big Green Egg? Przede wszystkim przepięknymi ceramicznymi elementami, które odbijają ciepło wytwarzane przez palący się węgiel. Ceramika Big Green Egg została w pewnym zakresie opracowana przez NASA – charakteryzuje się najwyższą jakością i niesamowitymi właściwościami izolacyjnymi! Twoje potrawy grillują się równomiernie dzięki doskonałej cyrkulacji. Dodatkowo sam unikalny design grilla zaskoczy i zachwyci wszystkich Twoich gości! Sprawdź sam i obejrzyj w naszym sklepie. Wybierz odpowiedni rozmiar dostosowany do potrzeb – od modelu MINI po 2XL.

Grille Big Green Egg obejrzysz na żywo i kupisz w sklepie ABC Kominki w Słupsku (ul. Kaszubska 32) oraz w Manufakturze Kominków w Redzie (ul. Wejherowska 71).