Grille

Grille gazowe Broil King

Kto najlepiej zna się na grillowaniu? Oczywiście specjalistami w tej dziedzinie są Amerykanie i Kanadyjczycy, dlatego w ofercie naszego sklepu znaleźć można grille gazowe kanadyjskiej marki Broil King. Są to urządzenia wykonane z najwyższej jakości materiałów – tak by służyły przez długie lata. Dodatkowo cała gama dostępnych w naszym sklepie akcesoriów do grillowania sprawi, że gotowanie na świeżym powietrzu będzie zawsze czystą przyjemnością. W swojej letniej kuchni w ogrodzie od teraz będziesz chciał grillować co weekend!

Gwarancja najwyższej jakości

Grille marki Broil King produkowane są wyłącznie w fabrykach zlokalizowanych w USA oraz Kanadzie. Nie ma mowy o kompromisach – zespół najlepszych projektantów dba o każdy detal – zarówno pod względem designu, jak i użyteczności. Marka jest na tyle pewna niezawodności swoich produktów, że oferuje niezwykle długie okresy gwarancyjne – 25 lat gwarancji na piekarnik i pokrywę oraz nawet do 15 lat gwarancji (w zależności od modelu) na pozostałe elementy, takie jak palniki, ruszty i aromatyzery.

Grille Broil King oraz akcesoria obejrzysz na żywo i kupisz w naszym sklepie w Koszalinie (ul. Szczecińska 37) oraz w partnerskim punkcie w Słupsku (ABC Kominki, ul. Kaszubska 32).

Grille ogrodowe na węgiel
Big Green Egg

W naszej ofercie znajdziesz także oryginalne grille ogrodowe marki Big Green Egg, która powstała w 1974 roku w Atlancie w stanie Georgia (USA). Czym wyróżniają się grille Big Green Egg? Przede wszystkim przepięknymi ceramicznymi elementami, które odbijają ciepło wytwarzane przez palący się węgiel. Ceramika Big Green Egg została w pewnym zakresie opracowana przez NASA – charakteryzuje się najwyższą jakością i niesamowitymi właściwościami izolacyjnymi! Twoje potrawy grillują się równomiernie dzięki doskonałej cyrkulacji. Dodatkowo sam unikalny design grilla zaskoczy i zachwyci wszystkich Twoich gości! Sprawdź sam i obejrzyj w naszym sklepie. Wybierz odpowiedni rozmiar dostosowany do potrzeb – od modelu MINI po 2XL.

Grille Big Green Egg obejrzysz na żywo i kupisz w sklepie ABC Kominki w Słupsku (ul. Kaszubska 32) oraz w Manufakturze Kominków w Redzie (ul. Wejherowska 71).