Klimatyzacja

Z uwagi na zmiany klimatu i częste występowanie trudnych do zniesienia upałów, klimatyzatory stają się niezbędnymi urządzeniami do chłodzenia pomieszczeń już nie tylko w biurowcach, ale także w mieszkaniach czy domach. Należy zwrócić jednak uwagę na to, że wbrew popularnym przekonaniom klimatyzatory nie służą wyłącznie do chłodzenia pomieszczenia. W zależności od modelu są to bardzo wydajne jednostki do ogrzewania, nawilżania, osuszania, wentylacji świeżego powietrza czy też oczyszczania powietrza od wszelakich grzybów, bakterii i innych alergenów. Wybrane modele mogą być montowane w okolicach urządzeń grzewczych takich jak kominek, aby przedmuchiwać nagrzane powietrze na dalsze pomieszczenia, a także mieszać powietrze już nagrzane z tym nieogrzanym.

Komfort użytkowania

Nasze klimatyzatory wyposażone są w sterowanie za pośrednictwem sieci Wi-Fi, funkcję inteligentnej kontroli temperatury czy tryb nocny. Ich nowoczesny wygląd idealnie współgra z współczesnymi wnętrzami. Sama instalacja jest zaś łatwa i bezproblemowa, a cicha praca urządzeń zapewnia komfort użytkowania. Wysoka klasa energooszczędności urządzeń nawet do A+++ ogranicza zaś same koszty zużycia energii. W zależności od modelu nasze jednostki mogą posiadać też np. wmontowane czujniki, które przekierowują strumień zimnego powietrza tak, by nie padał bezpośrednio na osobę przebywającą w pomieszczeniu. Komfort cieplny bez przeciągów to coś, co możemy zagwarantować.

Serwis

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń zakupionych w naszym sklepie. Specjalnie wyszkoleni do tego serwisanci pozostają do Państwa dyspozycji. Skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasza oferta produktowa (kliknij w logo, by pobrać katalog):