Oczyszczacze

Aż trzy razy czystsze, zdrowsze i świeższe powietrze! Wszystko to oferują oczyszczacze powietrza marki Daikin, które znajdziesz od teraz w naszej ofercie. Technologia Daikin Streamer dba o eliminację wirusów, bakterii, pleśni oraz wszelkich szkodliwych związków chemicznych. Najlepszy stosunek jakości do ceny i ceniona marka. Zadbaj o zdrowie swojej rodziny i sprawdź, co potrafią oczyszczacze Daikin.

Nadzwyczajnie ciche

Czy wiesz, że oczyszczacze powietrza marki Daikin są jednymi z najcichszych dostępnych na rynku? To praktycznie niesłyszalne urządzenia, bo pracują na poziomie jedynie 16 dBA (decybeli), co jest porównywalne z szeptem czy szumem liści! Dzięki temu idealnie nadają się także do postawienia w sypialni, a praca w nocy nie jest im straszna.

Technologia Daikin Flash Streamer

 

Firma Daikin potwierdza efektywność opatentowanej technologii Streamer, która skutecznie zdezaktywowała w 99,9% koronawirusa Sars – CoV-2 po 3 godzinach pracy oczyszczacza. 

Badanie to zostało wykonane we współpracy z profesorem Shigeru Kyuwa z Wydziału Nauk Biomedycznych Uniwersytetu w Tokio oraz grupą badawczą kierowaną przez profesora Shgeru Morikawa z Wydziału Mikrobiologii Uniwersytetu Naukowego w Okayama.

Nie musisz bać się o rachunki

 

Marka Daikin słynie z dbałości o efektywność energetyczną. Dzięki czujnikowi oczyszczacz uruchamia się tylko zgodnie z poziomiem zawartości zanieczyszczeń w powietrzu. Najniższy i najcichszy poziom obrotów urządzenia to zużycie na poziomie jedynie 7W. Dodatkowo w zestawie znajduje się aż pięć filtrów, co sprawia, że nie trzeba ich dokupować przez co najmniej 10 lat! Oczyszczacze kupisz i obejrzysz w naszych sklepach stacjonarnych:

Koszalin, ul. Szczecińska 37

Słupsk, ul. Kaszubska 32

Albo w sklepie online z dostawą prosto do Twojego domu!

 

Zobacz dostępne oczyszczacze w naszym sklepie online: