Oczyszczacze i klimatyzacja

Klimatyzacja - szybki montaż w okolicach Koszalina i Słupska

W ofercie naszych sklepów Manufaktura kominków Koszalin (ul. Szczecińska 37) oraz ABC Kominki (ul. Kaszubska 32) znajdziesz szeroki wybór klimatyzatorów. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i montażem. W naszej ofercie znajdziesz takie marki jak MDV oraz Daikin. Obejrzyj w sklepie na ekspozycji i porozmawiaj na miejscu z naszym doradcą. Swoją ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i montujemy klimatyzację w biurach czy ośrodkach nadmorskich. Zapytaj o niezobowiązującą ofertę: kontakt@ogrzejswojdom.pl

Klimatyzacja do domu, mieszkania, biura oraz hoteli 

Z uwagi na zmiany klimatu i częste występowanie trudnych do zniesienia upałów, klimatyzatory stają się powoli niezbędnymi urządzeniami do chłodzenia pomieszczeń już nie tylko w biurowcach, ale także w mieszkaniach czy domach. Należy zwrócić jednak uwagę na to, że wbrew popularnym przekonaniom klimatyzatory nie służą wyłącznie do chłodzenia pomieszczenia. W zależności od modelu są to bardzo wydajne jednostki do ogrzewania, nawilżania, osuszania, wentylacji świeżego powietrza czy też oczyszczania powietrza od wszelakich grzybów, bakterii i innych alergenów. Wybrane modele mogą być montowane w okolicach urządzeń grzewczych takich jak kominek, aby przedmuchiwać nagrzane powietrze na dalsze pomieszczenia, a także mieszać powietrze już nagrzane z tym nieogrzanym.

Komfort użytkowania

Nasze klimatyzatory wyposażone są w sterowanie za pośrednictwem sieci Wi-Fi, funkcję inteligentnej kontroli temperatury czy tryb nocny. Ich nowoczesny wygląd idealnie współgra z współczesnymi wnętrzami. Sama instalacja jest zaś łatwa i bezproblemowa, a cicha praca urządzeń zapewnia komfort użytkowania. Wysoka klasa energooszczędności urządzeń nawet do A+++ ogranicza zaś same koszty zużycia energii. W zależności od modelu nasze jednostki mogą posiadać też np. wmontowane czujniki, które przekierowują strumień zimnego powietrza tak, by nie padał bezpośrednio na osobę przebywającą w pomieszczeniu. Komfort cieplny bez przeciągów to coś, co możemy zagwarantować.

Serwis zakupionych u nas urządzeń

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń zakupionych w naszym sklepie. Specjalnie wyszkoleni do tego serwisanci pozostają do Państwa dyspozycji. 

Odwiedź jeden z naszych sklepów i obejrzyj ekspozycję:

Koszalin ul. Szczecińska 37 (sklep Manufaktura kominków)

Słupsk ul. Kaszubska 32 (sklep ABC Kominki)

Oczyszczacze powietrza 

Aż trzy razy czystsze, zdrowsze i świeższe powietrze! Wszystko to oferują oszyszczacze powietrza marki Daikin, które znajdziesz także w naszej ofercie. Technologia Daikin Streamer dba o eliminację wirusów, bakterii, pleśni oraz wszelkich szkodliwych związków chemicznych. Najlepszy stosunek jakości do ceny i ceniona marka. Zadbaj o zdrowie swojej rodziny i sprawdź, co potrafią oszczyszczacze Daikin.

Nadzwyczajnie ciche

Czy wiesz, że oczyszczacze powietrza marki Daikin są jednymi z najcichszych dostępnych na rynku? To praktycznie niesłyszalne urządzenia, bo pracują na poziomie jedynie 16 dBA (decybeli), co jest porównywalne z szeptem czy szumem liści! Dzięki temu idealnie nadają się także do postawienia w sypialni, a praca w nocy nie jest im straszna.

Technologia Daikin Flash Streamer

Firma Daikin potwierdza efektywność opatentowanej technologii Streamer, która skutecznie zdezaktywowała w 99,9% koronawirusa Sars – CoV-2 po 3 godzinach pracy oczyszczacza. 

Firma słynie też z dbałości o efektywność energetyczną. Dzięki czujnikowi oczyszczacz uruchamia się tylko zgodnie z poziomiem zawartości zanieczyszczeń w powietrzu. Najniższy i najcichszy poziom obrotów urządzenia to zużycie na poziomie jedynie 7W. Dodatkowo w zestawie znajduje się aż pięć filtrów, co sprawia, że nie trzeba ich dokupować przez co najmniej 10 lat! Oczyszczacze kupisz i obejrzysz w naszych sklepach stacjonarnych:

Koszalin, ul. Szczecińska 37 (sklep Manufaktura kominków)

Słupsk, ul. Kaszubska 32 (sklep ABC Kominki)

Zobacz oczyszczacze dostępne także w naszym sklepie online:

Masz jakieś pytania? Chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę dot. montażu klimatyzacji? Skontaktuj się z nami już teraz: