Oczyszczacze i klimatyzacja

Oczyszczacze powietrza i klimatyzacja - nasza oferta

Aż trzy razy czystsze, zdrowsze i świeższe powietrze! Wszystko to oferują oczyszczacze powietrza marki Daikin, które znajdziesz od teraz w naszej ofercie. Technologia Daikin Streamer dba o eliminację wirusów, bakterii, pleśni oraz wszelkich szkodliwych związków chemicznych. Najlepszy stosunek jakości do ceny i ceniona marka. Zadbaj o zdrowie swojej rodziny i sprawdź, co potrafią oczyszczacze Daikin.

Nadzwyczajnie ciche

Czy wiesz, że oczyszczacze powietrza marki Daikin są jednymi z najcichszych dostępnych na rynku? To praktycznie niesłyszalne urządzenia, bo pracują na poziomie jedynie 16 dBA (decybeli), co jest porównywalne z szeptem czy szumem liści! Dzięki temu idealnie nadają się także do postawienia w sypialni, a praca w nocy nie jest im straszna.

Technologia Daikin Flash Streamer

 

Firma Daikin potwierdza efektywność opatentowanej technologii Streamer, która skutecznie zdezaktywowała w 99,9% koronawirusa Sars – CoV-2 po 3 godzinach pracy oczyszczacza. 

Badanie to zostało wykonane we współpracy z profesorem Shigeru Kyuwa z Wydziału Nauk Biomedycznych Uniwersytetu w Tokio oraz grupą badawczą kierowaną przez profesora Shgeru Morikawa z Wydziału Mikrobiologii Uniwersytetu Naukowego w Okayama.

Nie musisz bać się o rachunki

 

Marka Daikin słynie z dbałości o efektywność energetyczną. Dzięki czujnikowi oczyszczacz uruchamia się tylko zgodnie z poziomiem zawartości zanieczyszczeń w powietrzu. Najniższy i najcichszy poziom obrotów urządzenia to zużycie na poziomie jedynie 7W. Dodatkowo w zestawie znajduje się aż pięć filtrów, co sprawia, że nie trzeba ich dokupować przez co najmniej 10 lat! Oczyszczacze kupisz i obejrzysz w naszych sklepach stacjonarnych:

Koszalin, ul. Szczecińska 37

Słupsk, ul. Kaszubska 32

Albo w sklepie online z dostawą prosto do Twojego domu!

 

Zobacz dostępne oczyszczacze w naszym sklepie online:

Klimatyzacja

Z uwagi na zmiany klimatu i częste występowanie trudnych do zniesienia upałów, klimatyzatory stają się niezbędnymi urządzeniami do chłodzenia pomieszczeń już nie tylko w biurowcach, ale także w mieszkaniach czy domach. Należy zwrócić jednak uwagę na to, że wbrew popularnym przekonaniom klimatyzatory nie służą wyłącznie do chłodzenia pomieszczenia. W zależności od modelu są to bardzo wydajne jednostki do ogrzewania, nawilżania, osuszania, wentylacji świeżego powietrza czy też oczyszczania powietrza od wszelakich grzybów, bakterii i innych alergenów. Wybrane modele mogą być montowane w okolicach urządzeń grzewczych takich jak kominek, aby przedmuchiwać nagrzane powietrze na dalsze pomieszczenia, a także mieszać powietrze już nagrzane z tym nieogrzanym.

Komfort użytkowania

Nasze klimatyzatory wyposażone są w sterowanie za pośrednictwem sieci Wi-Fi, funkcję inteligentnej kontroli temperatury czy tryb nocny. Ich nowoczesny wygląd idealnie współgra z współczesnymi wnętrzami. Sama instalacja jest zaś łatwa i bezproblemowa, a cicha praca urządzeń zapewnia komfort użytkowania. Wysoka klasa energooszczędności urządzeń nawet do A+++ ogranicza zaś same koszty zużycia energii. W zależności od modelu nasze jednostki mogą posiadać też np. wmontowane czujniki, które przekierowują strumień zimnego powietrza tak, by nie padał bezpośrednio na osobę przebywającą w pomieszczeniu. Komfort cieplny bez przeciągów to coś, co możemy zagwarantować.

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń zakupionych w naszym sklepie. Specjalnie wyszkoleni do tego serwisanci pozostają do Państwa dyspozycji. 

Skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie pytania.